Ferie z biblioteką 2024

Plakat informujący o wydarzeniu: Ferie z biblioteką 2024. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat do spędzenia ferii w bibliotece. Będziemy czytać, poznawać przyrodnicze ciekawostki, wykonywać zadania, tworzyć prace plastyczne, grać w planszówki, oglądać filmy i bawić się. Zajęcia trwają od 10:00 do 12:00. Zapisy osobiście, telefonicznie (58 719 21 70 wew. 28), mailowo (dziecieca@mbpstarogard.pl) lub w wiadomości na Facebooku (https://www.facebook.com/mbpstarogard). 29 stycznia - Międzynarodowy Dzień Puzzli; 30 stycznia - Z porożem i rogami; 31 stycznia - Dzień gier planszowych; 1 lutego - Biblioteczne kino i warsztat plastyczny; 2 lutego - Z ekonomią za pan brat; 5 lutego - Młodzi projektanci; 6 lutego - Podróż do wnętrza Ziemi; 7 lutego - Dzień gier planszowych; 8 lutego - Słodkie zagadki i ciekawostki; 9 lutego - Filmowe pożegnanie ferii. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Zdjęcie pokrytego śniegiem lasu, w tle niebo pokryte w większości chmurami. Logo biblioteki.
UWAGA! ZAPISY ZAKOŃCZONE.

Obowiązują zapisy!

Tematy dnia:
29 stycznia – Międzynarodowy Dzień Puzzli
30 stycznia – Z porożem i rogami
31 stycznia – Dzień gier planszowych
1 lutego – Biblioteczne kino i warsztat plastyczny
2 lutego – Z ekonomią za pan brat
5 lutego – Młodzi projektanci
6 lutego – Podróż do wnętrza Ziemi
7 lutego – Dzień gier planszowych
8 lutego – Słodkie zagadki i ciekawostki
9 lutego – Filmowe pożegnanie ferii

Prosimy opiekunów o wskazanie, w które dni dzieci będą uczestniczyły w zajęciach, i – w razie zmiany planów – o jak najszybsze powiadomienie o rezygnacji z zajęć.

Gdzie?
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1