Dzień: 2024-01-24

Plakat informujący o wydarzeniu: Dyskusyjny klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie organizacyjne. 31 stycznia 2024 godz. 12:00. Masz od 7 do 12 lat? Lubisz czytać i chcesz spotkać koleżanki i kolegów, którzy też kochają książki? Przyjdź na spotkanie i sprawdź, czy DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI jest dla Ciebie! Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl.

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Spotkanie organizacyjne

Chcecie dołączyć do Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci? Wpadnijcie na spotkanie w środę 31 stycznia o godz. 12:00!

Plakat informujący o wydarzeniu: Zimowe zabawy literackie, 1 lutego 2024 godz. 12:00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego tworzenia zabawnych wierszyków w ramach projektu “Od Wisławy do Melchiora - kreatywne zabawy literackie”. Nie trzeba wielkim poetą być - wystarczy kilka rymów, trochę entuzjazmu i poczucie humoru :) Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl.

Zimowe zabawy literackie

Napiszmy własne limeryki, lepieje i altruitki! Co się kryje za tymi nazwami? Humorystyczne wierszyki, do których tworzenia zapraszamy małych i dużych w czwartek 1 lutego o 12:00 w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży.