Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Spotkanie organizacyjne

Plakat informujący o wydarzeniu: Dyskusyjny klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie organizacyjne. 31 stycznia 2024 godz. 12:00. Masz od 7 do 12 lat? Lubisz czytać i chcesz spotkać koleżanki i kolegów, którzy też kochają książki? Przyjdź na spotkanie i sprawdź, czy DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI jest dla Ciebie! Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl.
Podczas ferii zimowych zapraszamy na spotkanie organizacyjne Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w środę 31 stycznia o 12:00.

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28