Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży ONLINE: “Hate List. Nienawiść” Jennifer Brown

Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży ONLINE: “Hate List. Nienawiść” Jennifer Brown

Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży zaprasza na spotkanie online 21 listopada o godz. 17:30. Będziemy rozmawiać o książce Jennifer Brown "Hate List" (poprzednie wydanie pt. "Nienawiść"). Link do spotkania pojawi się na stronie internetowej mbpstarogard.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku około 5 minut przed spotkaniem. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28
Chcesz dołączyć do Dyskusyjnego Klubu Książki, a późno kończysz lekcje? Wpadnij na spotkanie online! Kolejne odbędzie się w poniedziałek 21 listopada o godz. 17:30. Będziemy rozmawiać o książce Jennifer Brown “Hate List” (poprzednie wydanie pt. “Nienawiść”). Klubowe egzemplarze książki do wypożyczenia czekają w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży (ul. Paderewskiego 1, I piętro).
 
Link do spotkania pojawi się na stronie internetowej mbpstarogard.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku około 5 minut przed spotkaniem.

 

Skip to content