Dzień: 2022-11-27

Plakat informujący o wydarzeniu. Wspólne czytanie: Mikołajkowa biblioteka. 3 grudnia godz. 10:00. Przyłączcie się do mikołajkowych zabaw! Wykonajcie ozdoby choinkowe i świąteczne kartki! Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie, Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Grafika z Mikołajem.

Wspólne czytanie: Mikołajkowa biblioteka

Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w mikołajkowych zajęciach 3 grudnia o 12:00.

Plakat informujący o wydarzeniu. Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie na temat książki "Moc czekolady" Anny Czerwińskiej-Rydel 3 grudnia o godz. 10:00. Poznamy historię czekolady oraz dzieje rodziny i fabryki Wedlów. Będziemy rozmawiać także o powieści "Staszek i straszliwie pomocna szafa" Tomasza Duszyńskiego oraz innych książkach, opinią o których zechcecie się podzielić. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28 mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Grafika z czekoladą.

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: “Moc czekolady” Anny Czerwińskiej-Rydel

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu dla Dzieci będzie słodko-gorzkie za sprawą czekolady i ciekawej historii pewnej rodziny cukierników.