Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży: “Szóstka wron” Leigh Bardugo

Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży zaprasza na spotkanie poświęcone książce "Szóstka wron" Leigh Bardugo 24 listopada o godz. 16:00 w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży. Złożona kryminalna intryga w świecie znanym z trylogii Grisza! Książkę możecie wypożyczyć w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży. Możecie też wpaść na spotkanie i opowiedzieć, co czytaliście ostatnio. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28. Zdjęcie kamienic nad kanałem w Amsterdamie.
W czwartek 24 listopada o 16:00 spotykamy się w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży, by porozmawiać o książce “Szóstka wron” Leigh Bardugo.

Książkę możecie wypożyczyć w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży. Możecie też po prostu wpaść na spotkanie i opowiedzieć, co czytaliście ostatnio.

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28