Przedświąteczne warsztaty haftu matematycznego

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty haftu matematycznego dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas zajęć będziemy wykonywać kartki świąteczne techniką haftu matematycznego. 25 listopada godz. 16:00-19:00. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28. Zdjęcie gotowej kartki z wyszytą bombką choinkową na tle kolorowych kartek, dzwonków, wstążek itp.
Zapraszamy starsze dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty haftu matematycznego. Będziemy wyszywać kartki bożonarodzeniowe.

Kiedy?
25 listopada o godz. 16:00

Gdzie?
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży
Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty w Starogardzie Gdańskim
ul. Paderewskiego 1 (I piętro)
tel. 58 719 21 70 wew. 28
mail: dziecieca@mbpstarogard.pl

Zajęcia są bezpłatne. Materiały zapewnia organizator. Ze względu na zamknięcie biblioteki o 17:00 osoby, które chciałyby dołączyć do nas po tej godzinie, prosimy o wcześniejsze powiadomienie telefoniczne, mailowe lub w wiadomości na Facebooku.