Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: “Moc czekolady” Anny Czerwińskiej-Rydel

Plakat informujący o wydarzeniu. Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie na temat książki "Moc czekolady" Anny Czerwińskiej-Rydel 3 grudnia o godz. 10:00. Poznamy historię czekolady oraz dzieje rodziny i fabryki Wedlów. Będziemy rozmawiać także o powieści "Staszek i straszliwie pomocna szafa" Tomasza Duszyńskiego oraz innych książkach, opinią o których zechcecie się podzielić. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28 mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Grafika z czekoladą.
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci spotka się w sobotę 3 grudnia o godz. 10:00. Będziemy rozmawiać o książce “Moc czekolady” Anny Czerwińskiej-Rydel, która przeprowadzi nas przez wieki miłości ludzi do czekolady oraz historię rodziny i fabryki Wedlów. Drugą wybraną na ten dzień książką jest “Staszek i straszliwie pomocna szafa” Tomasza Duszyńskiego. Jeśli nie czytaliście żadnej z nich, nie martwcie się: na spotkaniu możecie opowiedzieć o dowolnej przeczytanej książce. Może zachęcicie kogoś do sięgnięcia po nią?

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28
mail: dziecieca@mbpstarogard.pl